top of page
RRtrans Robert Piskorowski - international transport and forwarding

Transport Legnica

Transport międzynarodowy Legnica

Szukasz usług transportowych w Legnicy? Trafiłeś w dobre miejsce. Według naszych klientów RRtrans to najlepsza firma transportowa w Legnicy. Zadowoleni Klienci to dla nas najlepsza reklama. Oferujemy profesjonalne usługi transportu i spedycji dla klientów z Legnicy oraz całej Polski. Obsługujemy małe i średnie firmy, przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, a także osoby prywatne. Jesteśmy otwarci na niestandardowe potrzeby klientów.

 

Pracujemy 24 godziny na dobę, bez względu na panujące warunki atmosferyczne i porę roku. Działamy w oparciu o najnowsze technologie, dzięki którym zapewniamy naszym kierowcom najwyższy standard bezpieczeństwa. Bazujemy na dobrze rozwiniętym planowaniu i sprawnej komunikacji z załogą. Wszystko to, aby transport międzynarodowy przebiegał sprawnie. 

Transport Legnica | Transport międzynarodowy Legnica | Transport ciężarowy Legnica

Kilka słów o nas.

RRtrans to prężnie rozwijająca się firma transportowa z Legnicy. Sercem naszej firmie jest personel. Posiadamy doświadczony zespół dyspozytorów oraz kierowców. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów po studiach logistycznych, posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transportu, spedycji i logistyki. 

 

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem naszych usługobiorców. Dbamy o szybką i efektywną komunikację, ekspresowy transport i bezpieczeństwo ładunku. Świadczenie usług transportu ciężarowego o najwyższym standardzie stało się naszą wizytówką.

 

Nieustannie Szkolimy i certyfikujemy nasz zespół, aby móc spełnić oczekiwania naszych klientów. Posiadamy licencje na transport krajowy i zagraniczny, a wszystkie przewożone ładunki są ubezpieczone. 

 

Gwarantujemy zadowolenie z naszego transportu krajowego i międzynarodowego.

Transport Legnica | Transport międzynarodowy Legnica | Transport ciężarowy Legnica

Korzyści dla Klienta

Zamawiając transport ciężarowy z Legnicy, nasi klienci zyskują nie tylko usługę przewozu w atrakcyjnych cenach, ale również oszczędność czasu i nerwów. Dbamy o to, by cały proces przebiegł bezstresowo i bezproblemowo. Nasza firma transportowa w Legnicy posiada przejrzystą strukturę z jasno określonym zakresem kompetencji, a klienci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami decyzyjnymi.

Każdego zlecenie traktujemy indywidualnie, każdemu klientowi poświęcamy należyty czas i szukamy najkorzystniejszych rozwiązań. Jakość transportu międzynarodowego i zadowolenie klienta są dla nas priorytetem.

 

Korzystając z naszych usług transportowych z Legnicy, wspierają państwo również środowisko. Używamy wyłącznie nowych pojazdów i najnowocześniejszych technologii. Wszystkie nasze ciągniki są zgodne z normami emisji spalin EURO 6, stosujemy politykę oszczędności paliwa, a wszystkich naszych kierowców szkolimy z zakresu ekologicznej i bezpiecznej jazdy.

Dlaczego firma transportowa w Legnicy?

Transport międzynarodowy od zawsze był naszą pasją. Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem. Nie boimy się wyzwań i nowych kierunków. Doświadczenie zbieraliśmy, pracując w wielu różnych firmach w branży logistycznej. Dzięki temu możemy zaoferować usługi transportowe i spedycyjne najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. 

 

Dlaczego firma transportowa w Legnicy? Legnica to nasze miasto, nasza kultura i nasze dziedzictwo. Jesteśmy dumni z naszego regionu. Tutaj się wychowaliśmy i kształciliśmy, a teraz chcemy rozwijać naszą firmę transportową i dać zatrudnienie lokalnej społeczności.

 

W RRtrans panuje rodzinna atmosfera. Zgrany i zadowolony zespół wyróżnia się wysoką produktywnością i wydajnością. Chcemy, aby wszyscy nasi pracownicy czuli się potrzebni i docenieni. Chcesz być częścią naszego zespołu? Wypełnij formularz kontaktowy w zakładce kariera, aby pracować w transporcie międzynarodowym z Legnicy.

2.jpg
Międynarodowy transport ciężarowy Legnica

RRtrans transport Legnica - Podsumowanie

Dzięki lojalności i ocenie naszych klientów wiemy już, że jesteśmy najlepszą firmą transportową w Legnicy, a naszym celem jest usłyszeć w przyszłości słowa RRtrans to najlepsza firma transportowa w Polsce.

 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania na temat naszego transportu krajowego i międzynarodowego, to zapraszamy do kontaktu.

 

RRtrans transport międzynarodowy Legnica to najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie dla twojego biznesu.

Transport międzynarodowy Legnica - kierunki

Świadczymy kompleksowe usługi transportowe i spedycyjne na terenie Unii Europejskiej. Czuwamy nad twoim zamówieniem od załadunku, aż po dojazd do celu. Główne kierunki transportu z Legnicy to:

Transport Polska Niemcy

Transport Polska Belgia

Transport Polska Holandia

Transport Polska Francja

Transport Polska Hiszpania

Transport Polska Włochy

Transport Polska Szwajcaria

Transport Polska Austria

Transport Polska Czechy

Transport Polska Słowacja

Transport Polska Słowenia

Transport Polska Chorwacja

Nasze usługi transportowe w Legnicy:

Transport krajowy Legnica

Zgodnie z definicją, krajowy transport drogowy towarów polega na przemieszczaniu ładunku na terenie Polski, pojazdami ciężarowymi zarejestrowanymi w naszym kraju. Miejsce rozpoczęcia podróży, jej zakończenia oraz trasa znajdują się na terenie Państwa Polskiego

Transport międzynarodowy Legnica

Transport międzynarodowy to usługa przewozowa pomiędzy różnymi krajami, w wyniku której następuje przemieszczenie towarów poza granice kraju.

Transport ekspresowy Legnica

Transport ekspresowy to przewóz, który ze względu na wymóg klienta, musi zostać wykonany w ekspresowym tempie. Transport taki wykonywany jest bez przeładunków, bezpośrednio, aby towar został doręczony bezzwłocznie.

Transport całopojazdowy Legnica

Transport całopojazdowy jest to, mówiąc potocznie, transport TIR lub transport Tirem. Polega na przewozie ładunku przy zarezerwowaniu dla niego całej powierzchni ładownej pojazdu.

Transport dedykowany Legnica

Transport dedykowany to inaczej usługa door-to-door. W praktyce oznacza to, że jeśli ktoś zamówi taki transport, to przewóz realizowany jest bezpośrednio do tego miejsca docelowego, bez żadnych rozładunków czy doładunków na trasie. Pojazd transportowy w całości przeznaczony jest do dyspozycji jednego klienta.

Transport materiałów niebezpiecznych Legnica (ADR)

ADR to określenie międzynarodowej umowy dotyczącej przewozu towarów niebezpiecznych. Umowa zawiera przepisy dla transportu drogowego dotyczące opakowań, zabezpieczeń ładunków i oznakowań substancji niebezpiecznych. Transport ADR czy też transport materiałów niebezpiecznych to transport dostosowany do spełniania tych wymogów.

Transport maszyn rolniczych Legnica

Transport maszyn rolniczych o wymiarach normatywnych do 2,5 m szerokości i 3 m wysokości. Transport ciągników, kultywatorów, pługów itp.

Transport maszyn budowlanych Legnica

Transport maszyn budowlanych o wymiarach normatywnych do 2,5 m szerokości i 3 m wysokości. Transport koparek, walców drogowych, wózków widłowych itp.

Spedycja międzynarodowa Legnica

Spedycja międzynarodowa to transport i czynności towarzyszące takie jak:

odpowiednie przechowywanie towarów;

sporządzanie i gromadzenie wymaganej dokumentacji;

zlecanie załadunku i przepakowania towarów;

ubezpieczenie ładunku;

upewnienie się, że ładunek dotarł do punktu docelowego nienaruszony i kompletny.

bottom of page