top of page
RRtrans Robert Piskorowski - international transport and forwarding

Transport Miedzynarodowy i Spedycja

RRTRANS ROBERT PISKOROWSKI

Jesteśmy firmą transportową z Legnicy. Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym. Świadczymy usługi transportu materiałów niebezpiecznych ADR, transportu stali w kręgach i  transportu maszyn.

 

Nasza firma powstała w 2021 i tworzy ją bardzo doświadczony zespół dyspozytorów oraz kierowców.

Współpracujemy zarówno z firmami produkcyjnymi jak i sprawdzonymi spedycjami. Gwarantujemy efektywne zarządzanie, konkurencyjne ceny i terminowość dostaw.

 

Przewozy realizowane są na podstawie konwencji CMR, Prawa Przewozowego oraz Kodeksu Prawa Cywilnego.


Świadczymy kompleksowe usługi transportowe na terenie Unii Europejskiej. Główne obszary naszej działalności: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Włochy, Francja, Szwajcaria, Austria, Czechy, Słowacja, Słowenia, Chorwacja

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Oferta

Nasza firma zajmuje się głównie: transportem materiałów niebezpiecznych ADR, Automotive, transportem stali w kręgach oraz transportem towarów neutralnych na palecie.

Wiarygodność

RRtrans to wiarygodność,  współpraca oparta na zaufaniu i zoptymalizowane umowy przewozowe. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i dokładamy wszelkich starań, aby być jego pierwszym wyborem przy następnych zleceniach. Według naszych klientów jesteśmy najlepszą firmą transportową w Legnicy!

Profesjonalizm

Eksperckie podejście do realizowanych projektów, zaangażowanie młodego i doświadczonego zespołu specjalistów oraz konsekwentna wizja rozwoju powodują, że posiadamy już grono zaufanych i zadowolonych klientów.

bottom of page